Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Opis nieruchomości

Niewiele jest takich miejsc, które w równym stopniu zaspokajają różne i na pozór sprzeczne potrzeby. Lokalizacja Pelikana łączy w sobie najważniejsze zalety: przepiękny widok na zakole Warty
i panoramę Poznania
, otoczenie nadwarciańskiego parku oraz wygodny i szybki dojazd do centrum miasta. Na tle innych budynków Pelikan prezentuje się niezwykle okazale, to przykład odważnej i bezkompromisowej architektury. Zaprojektowany tak, by dwie na pozór oddzielne i przecinające się bryły stanowiły całość i kreowały oryginalny charakter dla tego wysokiego i dostojnego budynku. Elewacje oraz wnętrza obiektu są utrzymane w nowoczesnej szlachetnej konwencji świetnie współgrającej z kształtem budynku.

W budynku mieści się 157 projektów apartamentów zaaranżowane zgodnie z najśmielszymi życzeniami Naszych właścicieli. Duże okna, otwarta przestrzeń części dziennych, klimatyzacja, ustawne loggie, tarasy - to podstawa poczucia komfortu.

Budynek cechują bardzo przemyślane rozwiązania w każdym szczególe i oryginalne pomysły. Pelikan zaznaczył swoją obecność w najmniej spodziewanym miejscu, a połączenia kolorystyczne i zastosowane materiały sprawią, że już w hallu budynku czuje się ciepłą i domową atmosferę. A na tych, którym się nie śpieszy, czeka ławka wśród kwiatów i uśmiechnięty portier.

Budynek z monitoringiem i ochroną, z zamkniętym podziemnym parkingiem gwarantują spokojny i bezpieczny dom. Poczucie niezmąconego spokoju to zaleta Pelikana, która wyróżnia go spośród innych inwestycji.

Na terenie wokół budynku stworzono zieloną enklawę z miejscem do zabawy dla dzieci i odpoczynku dla ich opiekunów.

Własciciele ceniący sobie zdrowy tryb życia korzystają z 20-metrowego basenu z atrakcjami: przeciwprądem, biczami wodnymi, wydzieloną częścią przeznaczoną do zabawy dla najmłodszych wielbicieli wody, nieodzowną sauną i przeszklonym patio wcinającym się w starodrzew otaczający Pelikana.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ